Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Žabice na poti…

V začetku maja smo se otroci iz skupine Žabice odpravili na Pot ob žici in z dobro voljo premagali dolgo razdaljo in odgnali dež.

Veselili smo se obiska afriškega bobnarja v naši igralnici, ki nas je popeljal v gibanje in igranje na različna tolkala in ropotulje. Iz odpadne embalaže smo naredili svoj velik boben preko katerega smo razvijali ritmični posluh. Za več prostora za gibanje in ples, smo preuredili igralnico. Da je postalo drugače in bolj zabavno smo preko miz napeljali elastiko in ovire premagovali na različne načine.

Po nove dogodivščine in pogum pa smo se odpravili na tabor v Gozd Martuljek, kjer smo prespali dve noči. Uživali smo v dobri družbi in na svežem zraku. Nazaj v Ljubljano smo se vrnili ponosno in polni vtisov, saj nam je uspelo pregnati Bedanca.

Datum: maj 2016

Zapisali: Neda Cuder in Eva Keber

Dostopnost