Politika zasebnosti

Ovseni kosmiči na mleku (1,7), čaj

Sadni koržnik

Kosilo

Cvetačna juha, piščančji paprikaš, ajdova kaša z zelenjavo, mešana solata

Malica

Probiotični jogurt (7), polnozrnata štručka (1)

22. 05. 2024

Ržen kruh (1), sadno skutni namaz (7), čaj

Sadni krožnik

Kosilo

Bučkina juha, telečje kocke v EKO čebulni omaki, svaljki (1,3), zelje in koruza v solati

Banana

ČETRTEK

23. 05. 2024

EKO črni kruh (1), mesno zelenjavni namaz (perutnina) (3), paprika, čaj

Zelenjavni krožnik

Juha iz zelene (9), tuna (4) v paradižnikovi omaki, polžki (1), zelena solata

Malica

EKO kefir (7), kruh s semeni (1)

24. 05. 2024

Ajdov kruh, kisla smetana (7), riban EKO koreček, bela kava, čaj

Zelenjavni krožnik

Kosilo

Krompirjeva enolončnica z junečjim mesom, ovsen kruh (1), sladica iz pšenice in smetane (1,7,8)

Jabolko, grisini (1)

• Preko dopoldneva imajo otroci na voljo sadno košarico. Za žejo je otrokom na voljo nesladkan čaj.
  • Vsebnost alergenov v posameznih obrokih je navedena skladno z določbami Uredbe EU 1169/2011, ki ureja označevanje živil, jedi lahko vsebujejo alergene tudi v sledovih:
    Žita, ki vsebujejo gluten: pšenica, rž, ječmen, oves, pira, kamut ali njihove križane vrste, in proizvodi iz njih, 2. raki in proizvodi iz njih; 3. jajca in proizvodi iz njih; 4. ribe in proizvodi iz njih; 5. arašidi in proizvodi iz njih; 6. soja in proizvodi iz nje; 7. mleko in mlečni proizvodi (ki vsebujejo laktozo); 8. oreški, in sicer: mandlji, lešniki, orehi, indijski oreščki, ameriški orehi, brazilski oreščki pistacija makadamija ali orehi Queensland ter proizvodi iz njih, 9. listna zelena in proizvodi iz nje; 10. gorčično seme in proizvodi iz njega; 11. sezamovo seme in proizvodi iz njega; 12. žveplov dioksid in sulfiti v koncentraciji več kot 10 mg/kg ali 10 mg/l glede na skupni SO2; 13. volčji bob in proizvodi iz njega; 14. mehkužci in proizvodi iz njih.
  • Informacije o dietnih prilagoditvah lahko dobite pri organizatorki prehrane.
  • Pridružujemo si pravico, da v primeru nepredvidljivih dogodkov spremenimo jedilnik brez predhodnega obvestila. Hvala za razumevanje!