Politika zasebnosti

Kaj se dogaja?

September pri »ZMAJIH«

Zakorakali smo v novo šolsko leto in se iz zmajčkov preimenovali v Zmaje. V mesecu septembru smo počeli vse mogoče... Veliko časa smo preživeli na Grajskem griču, kjer smo razvijali gibalne spretnosti s plezanjem pod podrtimi drevesi, lovljenjem med koreninami, hoji...

več...

Teden mobilnosti – MRAVLJICE, 16. – 22. 9. 2022

Trajnostna mobilnost je način življena in prav je, da jo kot vrednoto predstavimo vsem otrokom in njihovim staršem, saj se naše navade oblikujejo že v najzgodnejšem otroštvu. V skupini Mravljice smo tudi z mlajšimi otroki v sklopu Evropskega tedna mobilnosti izvedli...

več...

»Skupaj se imamo dobro«

V ponedeljek, 3. 10. 2022 se je pričel Teden otroka, s sloganom “Skupaj se imamo dobro«. V ta namen smo strokovne delavke iz skupine Mehurčki (Zemljemerska) in Mavrice (Poljane) pripravile kratko druženje obeh skupin. Zaključile smo ga z lutkovno predstavo “Razbita...

več...

Teden mobilnosti

Namen tedna mobilnosti je spodbujanje otrok in staršev, da v vrtec prihajajo in iz vrtca odhajajo na čim bolj trajnostne načine: peš, s kolesom, skirojem, poganjalcem itd. Otroci so z grafičnim prikazom beležili na kakšen način so prišli v vrtec. Otroci so se...

več...

TEDEN MOBILNOSTI NA ENOTI PRULE (16. 9. 2022 – 22. 9. 2022)

Kot vsako leto, smo v vrtcu Vrtec Pod Gradom tudi letos sodelovali v projektu TEDEN MOBILNOSTI – TRAJNOSTNO NARAVNANI. Z našimi mlajšimi otroki smo v tednu mobilnosti predvsem prepevali pesmi o prevoznih sredstvih (Moj rdeči avto, Tu, tu, tu po cesti in Kolesa na avtu...

več...

RADI IMAMO PLES – projekt ŽIVIM PLES in DIHAM PLES

Ob evropskem tednu mobilnosti (16. do 22. 9. 2022) smo se otroci iz skupin Zvezdice (Strossmayerjeva), Ptički (Prule) in Rožice (Stara Ljubljana) pridružili plesnemu projektu Živim ples in Diham ples 2022, ki je bil organiziran v okviru plesne šole Kazina, v...

več...

SKUPINA PIKE NA OTVORITVENEM DOGODKU TEDNA MOBILNOSTI

Skupina otrok z Zemljemerske se je v sredo, 21.9.2022 udeležila otvoritvenega dogodka EVROPSKEGA TEDNA MOBILNOSTI »Bodi poZOOren, bodi vZOOren!« V živalski vrt smo se odpeljali z brezplačnim mestnim avtobusom. Opazovali smo plesni nastop, uživali v glasbi in kratkemu...

več...

Čaroben grajski grič

Grajski grič je čaroben. Otroci iz skupine Kapljice vedno znova in znova odkrivamo njegove skrite kotičke in poti. Na poti proti Ljubljanskemu gradu nas je pot vodila mimo grajskega vinograda. Tam je potekala tradicionalna grajska trgatev. Pod trtami smo opazili...

več...

Prvi september

Prvi september je bil za nas, otroke iz skupine Kapljice pomemben dan. Preselili smo se v igralnico, ki smo jo vedno občudovali. Tam so se vedno igrali le najstarejši otroci. In to pomeni, da smo tudi mi veliki. Razveselili smo se novih prijateljev in novih...

več...
Dostopnost