Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Kaj se dogaja?

KO SE KAPLJICE ZDRUŽIJO S SONČKI POSTANEJO MAVRICE

Prišlo je novo šolsko leto in z njim novo ime skupine. Že ko smo bili pri Kapljicah, smo se z otroki več krat pogovarjali o tej temi in že takrat smo bili vsi navdušeni nad Mavricami. Ko pa smo izvedeli, da se bomo združili s Sončki, smo vedeli, da je to edino pravo...

več...

SREČEN SEM, SREČNA SEM…

Pri otrocih iz skupine Kapljic, se vsak dan srečamo z različnimi vprašanji. Zanimalo nas je kdaj smo srečni. Ugotovili smo, da smo najbolj srečni ko: - sta mami in oči doma, - praznujem rojstni dan, - imam 5 let, - pride babica na obisk, - se igram z avtomobili, - se...

več...

KOSILO POD KROŠNJAMI

Obroki so za otroke v vrtcu čas uživanja v hrani in spodbudnem socialnem okolju. V toplih pomladnih in poletnih dneh smo kosilo jedli v prijetni senci na vrtčevskem igrišču. Tako nam je hrana še bolj teknila😊 Pripravili. Tia, Anja

več...

Počitniške dni

Poletje se počasi poslavlja, mi pa obujamo spomine na počitniške dni. Vse poletje smo se združevali in spoznavali nove prijatelje. Žogice in Medvedki se prav lepo igrajo skupaj. V vročih dneh je bila na sporedu igra z vodo. Ob slabem vremenu se je v nas prebudila...

več...

»DOBRO JUTRO« NAS POZDRAVIJO ŽIVALI NA POLJANSKI

Vsako jutro v vrtcu na Poljanski 21 nas na hodniku pozdravijo živali, ki kraljujejo na stenah. Pričaka nas slon, žirafa dolgovrata, medved kosmati, pa bodičasti jež, pikapolonica zala, metuljčki, pridna čebela, pa pajek, ki čaka na muho, poskočna žabica, pa nagajiva...

več...

Junij pri Zmajih

Morjeeee! Končno smo dočakali dan, ko smo pomahali mamicam in očkom v slovo, se vsedli na avtobus in se odpeljali proti Savudriji. Tam smo uživali v igri ob vodi, plavali, sestavljali splav, si naredili čisto pravo gusarsko bandano, telovadili na morskem poligonu,...

več...

Plesna terapija

V skupini Ptički in Zmaji je celo šolsko leto potekala PLESNA TERAPIJA, pod vodstvom plesne terapevtke Vesne Jevšenak. S Ptički je bila že lani, zato rečemo, da je že del ptičarske skupine. Zmajem se je pridružila letos. Plesna terapij je bila čudovita izkušnja za vse...

več...

Kamenčki opazujemo naravo

Ko se je zima začela poslavljati smo pri Kamenčkih začeli spoznavati pomlad. Spoznavali smo jo z vsemi čutili. Opazovali smo kako so drevesa iz dneva v dan dobivala več listov ter kako je okolica vrtca zaradi prvih spomladanskih cvetov (zvončki, narcise, tulipani)...

več...

Medvedki in Zvezdice na Festivalu Junij v Ljubljani

Festival Junij v Ljubljani nas je tudi letos zvabil v središče mesta, na Kongresni trg, kjer smo si otroci iz skupin Zvezdice in Medvedki ogledali otroško predstavo Obisk pri Soncu. Dan za tem pa je skupina Medvedki odšla še na ogled otroške operne predstave Veveriček...

več...
Dostopnost