Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

September v Vili Čira Čara

Počitnice so hitro minile, polni smo doživetij in lepih spominov, otroci so z veseljem prišli nazaj v vrtec, saj se tu vedno kaj zanimivega dogaja.

Komaj smo se dobro navadili na vrtec, že nas je obiskala tetka Jesen. Prinesla nam je veliko njenih pridelkov. Spoznavali in okušali smo sadje in zelenjavo. Postavili smo si pravo tržnico, ki je zaradi slabega vremena potekala kar v telovadnici. Vzgojiteljice smo zaigrale lutkovno predstavo o Razbiti buči. Skupaj z otroci smo prepevali jesenske pesmi in rajali ob glasbi.

Tudi narava se spreminja, to lahko opazujemo v bližnjem parku in gozdu, pa tudi na našem vrtu, kjer pridno pospravljamo pridelke. V letošnjem letu je bilo zelo veliko jabolk, sliv in lešnikov, zelenjave nekaj manj, imamo pa kar nekaj zelišč, ki dišijo z našega vrta.

Pridobitev na našem igrišču pa so tri vrtnice Ljubljana, ki nam jih je podarila MOL. Otroci so opazovali posaditev, in se ob tem pogovorili kako bomo skrbeli zanje. Poskrbeli smo tudi za zaščitno ograjo.

Čas tako hitro mineva, pisana jesen nas obdaja na vsakem koraku, uživajmo!

Ljubljana, september 2018

Strokovne delavke vrtca Strossmayerjeva

Dostopnost