JUHU, SNEG JE TU!

Sončki smo bili zelo veseli snega. Takoj, ko je bilo mogoče, smo se odpravili ven. Pokazali sva...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Otroški dan odprtih vrat

Poslanica ob letošnjem tednu otroka (1.- 7. 10. 2018) je bila Prosti čas. Strokovne delavke smo otrokom pripravile otroški dan odprtih vrat. Lahko so prosto prehajali med igralnicami II. starostne stopnje. V vsakem oddelku so imeli drugačne delavnice: barvanje z jesenskimi plodovi, slikanje jesenskega tihožitja na slikarskih stojalih, raziskovanje in eksperimentiranje na taktilnih pladnjih, ličkanje koruze, izdelava »oblačil« iz koruznih listov, risanje in lepljenje z jesenskimi plodovi in plesna delavnica. Andrejka pa je za otroke pripravila tudi baletno predstavo. Sodelovali so otroci iz skupin: Žogice, Medvedki, Ptički, Metulji in Miške.

Dostopnost