Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Skupaj se družimo in potepamo

Pri Žabicah smo se že privadili na jesenski ritem in dnevno rutino. Preko socialnih iger in skupnega druženja smo v skupino sprejeli nove prijatelje. V tednu mobilnosti smo obiskali dogodke v  središču mesta, ki so potekali  v okviru prireditev Ljubljana- zelena prestolnica. Odšli smo na olimpijski festival in si ogledali predstavo Detektiv in zmaj v izvedbi LPP gledališča.

Na igrišču vrtca smo vsakodnevno razvijali gibalne  spretnosti z različnimi rekviziti: s kolesi, tricikli, hoduljami in žogami. Odšli smo na prvi jesenski pohod na Rožnik, kamor sta nas spremljali prijazna babica in nasmejana mamica z dojenčkom.

Pri gibanju smo začutili veselje, varnost in dobro počutje. Lepo nam je bilo tudi zato, ker smo to počeli skupaj s prijatelji.

Pripravili: Neda in Eva

September, 2016

Dostopnost