Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Žogice v septembru

Meseca septembra je prvič prestopilo vrata naše igralnice 13 otrok. Pravzaprav niso vsi prišli prvič. Nekateri so se srečali z vrtcem, ko so s starši spremljali starejše bratce in sestrice, ki  že hodijo v naš vrtec. Na začetku so bili z nami tudi starši, ki so s svojimi otroki ostali večji del dopoldneva. Postopoma smo krajšali čas prisotnosti staršev v igralnici in podaljševali bivanje otrok v vrtcu. Tisti, ki so bili prisotni večji del septembra, so že pravi mali junaki. Raziskujejo igralnico, atrijski del igrišča in igrače, vzpostavljajo stike z novimi prijatelji, kosijo, spijo, ter kažejo prve nasmeške. Zadnji teden v septembru smo šli že na sprehod z vozičkoma po bližnji okolici vrtca in spoznavali jesenske plodove in pridelke. Najtežji dnevi so za nami in lahko se začnemo veseliti številnih dogodivščin, ki nas čakajo v tem letu.

Dostopnost