Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Kaj se dogaja?

VKLJUČEVANJE STARŠEV V PROGRAM SKUPINE

Veseli nas, kadar lahko staršem omogočimo sodelovanje pri načrtovanju življenja in dela v skupini. Letos sta se za aktivno vključevanje pri vzgojnem delu odločili dve mamici. Polinina mama nam je pokazala, kaj vse lahko ustvarimo s šivalnim strojem. Zašila nam je...

več...

Na vrtu

Dež je temeljito zalil naš vrt. Posijalo je sonce in lahko smo uredili naš vrt. V vrtni lopi smo poiskali lopatke, grablje in kanglice. Najprej smo vrt opleli. Nato smo ga prekopali, pognojili in zalili. Letos bo v našem vrtu rasla limonska trava, meta, rožmarin,...

več...

DRAMATIZACIJA PIKAPOLONICA IN PIKICE

V enoti Stara Ljubljana smo strokovne delavke vrtca za otroke uprizorile dramatizacijo Pikapolonica in pikice. Predstavo smo popestrile s petjem in igranjem na male ritmične inštrumente. Otroci so predstavo z zanimanjem spremljali in vmes tudi sodelovali, na koncu pa...

več...

ZDRAVO SLADKANJE PRI BALONČKIH

V skupini Balončkov smo se pogovarjali o hrani. Izdelali smo plakat ob katerem smo se pogovarjali kaj potrebujejo za rast in razvoj. Ob maketi pa so otroci videli kako hrana potuje po telesu. Otrokom sva dali možnost da si pri zajtrku sami namažejo kruh. Ob...

več...

April pri »Zmajih«

V mesecu aprilu nas je čakalo kar veliko dejavnosti. Pa poglejmo, kaj vse smo počeli. Začeli smo s pogovorom o pisanicah in se lotili dela. Barvali, rezali in ustvarjali smo… Igrali smo se tradicionalne igre naših babic in dedkov in na Ljubljanskem gradu iskali...

več...

LETOVANJE V LIPICI (19.-21.2023)

STARA LJUBLJANA, skupina: LUNICE Skupina Lunice, iz enote Stara Ljubljana, se je v mesecu aprilu odpravila na tridnevno bivanje izven vrtca. Odločili smo se za letovanje v Lipici. Prvi dan smo si ogledali jamo Vilenico, se peljali s kočijo ter se popoldan preizkusili...

več...

APRIL PRI KAPLJICAH

Mesec april je bil pester (beri: muhast) kot je aprilsko vreme. Prebirali smo knjigo Čudno jajce ter slikopis O goskici, ki se je učila peti. Otroci so z voščenkami risali na podlago (jajce) ter ga z valjčkom in rumeno tempero prebarvali. Ker so pirhi del slovenske...

več...

PRI BIBAH SE JE GOSKICA UČILA PETI

Bibe v razvojnem oddelku je obiskala mama goska s svojimi goskicami. Ena ni hotela gagati in je šla v svet, da se nauči peti kot pojejo ptice v gozdu in na polju. Ko je vsa ponosna odšla nazaj domov, je padla v luknjo. Mama jo je slišala in rešila šele ko jo je...

več...

Pot ob žici 2023

Danes smo odšli na pohod, Pot ob žici, kjer smo uživali v krasnem vremenu. V Tivoliju se nam je pridružil tudi podžupan, g. Dejan Cernek.

več...
Dostopnost