Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Kaj se dogaja?

EKOSISTEM V STEKLENICI

Prispeli smo v vrtec Stara Ljubljana – to je vrtec, kjer domujejo otroci iz skupine Rožice. Tokrat smo v njihovi igralnici spoznavali EKOSISTEM V STEKLENICI. V igralnici nas je že čakala Špela in nas povabila k izvajanju gibalne igre. Skakali smo po eni in dveh nogah....

več...

ZMOREMO SAMI

Kar se otroci naučijo, znajo za celo življenje. V skupini Čebelice smo na zabaven način krepili ustvarjalnost, domišljijo in izražanje. Naučili smo se nekaj prstnih iger, saj smo prelistali zbirko ljudskih pesmi Enci benci na kamenci in z govornimi igrami spodbujali...

več...

Obisk Centra Rog

Skupina Rožice iz Stare Ljubljane si je tokrat zadala zelo zanimiv obisk – povabili so nas namreč v Center Rog, kreativno središče kjer si lahko vse izdelaš sam, seveda ob pomoči mentorjev. Ob prihodu smo si ogledali razstavo »Rog«, delo avtorjev Braneta Čeaka in...

več...

SPOZNAVANJE POKLICA IN DELA MEDICINSKE SESTRE

Študentke Zdravstvene fakultete iz smeri Zdravstvena nega so 25.10.2023 obiskale Vrtec Pod Gradom-Poljane, kjer so pri otrocih v starostni skupini dveh do treh let z uporabo metode igre, opazovanja, pripovedovanja in razlaganja ter praktičnega dela otrokom predstavile...

več...

GASILCI NA OBISKU

V sredo 8.11.2023 so nas v Vrtcu Pod Gradom - enota Prule, obiskali Gasilci prostovoljnega gasilskega društva Ljubljana Mesto. Gasilci so otrokom prvega starostnega obdobja pokazali opremo, ki jo vsebuje gasilski tovornjak, predstavili intervencijska oblačila...

več...

ČAROBNA BUČNA NOČ

Pred jesenskimi počitnicami smo v enoti na Praprotnikovi 2 pripravili jesensko delavnico s starši. Otroci in starši so vstopili v čarobno in bučno okrašeni vrtec. Poleg zabavne dekoracije in foto kotička, jih je pričakal še topel čaj ter bučno pecivo in rolada, ki so...

več...

Obisk pekarne v BIC (Biotehnični izobraževalni center)

Kje pečejo kruh? Otroci zavpijejo? V pekarni! Res je, lahko pa ga spečemo tudi doma. Pojdimo v pekarno! In smo šli! Z Eriko se dogovoriva v najbližji pekarni, oziroma šoli, kjer se dijaki učijo svojega bodočega poklica - pek in pekarica. Sprejeli so nas prijazni...

več...

Center Rog

Otroci iz skupine Škratje in Kapljice smo si ogledali Center Rog. V nekdanji tovarni koles, je danes kreativno središče s knjižnico. Ogledali smo si proizvodne delavnice, kjer si lahko ob pomoči mentorjev sam izdelaš tapiserijo, spoznaš delovanje 3D tiskalnikov, kaj...

več...

Senzorna soba na Prulah

Med jesenskimi počitnicami smo skupine iz Stare Ljubljane gostovale v enoti na Prulah. Otrokom je bilo všeč predvsem igrišče pa tudi drugačne igralnice, igrače, novi prijatelji itd. Na pobudo vzgojiteljice za zgodnji razvoj Zale Kadunc smo se vzgojiteljice in otroci...

več...
Dostopnost