Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

SPOZNAVANJE ŽIVLJENJA PINGVINOV

V mesecu januarju smo v skupini Lunice, Stara Ljubljana, spoznavali življenje pingvinov. Prebrali smo številne zanimive pravljice o pingvinih, ki so nas popeljale v domišljijski svet, preko strokovne literature (različnih otroških enciklopedij) pa smo spoznavali številne zanimivosti iz življenja pingvinov. Pingvine smo si tudi večkrat ogledali na krajših insertih vzgojno-izobraževalnih vsebin, pingvine smo izdelovali iz odpadne embalaže, jih risali s svinčnikom ter barvali s čopiči in barvami. Izdelali smo tudi karto sveta, kamor smo umestili in poimenovali različne kontinente. Naučili pa smo se zapeti in zaplesati novo pesem »Ples pingvinov«. V mesecu februarju pa smo ob zaključku tematskega sklopa za konec priredili še pingvinji kviz in otroke nagradili s pingvinjimi medaljami.

Strokovni delavki iz oddelka Lunice, Tamara Pastorčič in Mersiha Macanović

Dostopnost