Bibe na morju

Z oddelkom prilagojenega programa smo konec maja letovali na Debelem rtiču. Za večino otrok je...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Sovice v februarju

Mesec februar se je začel z maškarami in tudi v skupini Sovice smo se oblekli v pustna oblačila in uživali v pustnem rajanju z drugimi skupinami. Prvi petek v mesecu je bil za nas nekaj posebnega, saj so nas dopoldne obiskali dedki in babice. Pripravili smo jim nastop, potem pa smo skupaj izdelovali pustne maske, ki so kar nekaj časa krasile našo igralnico.

SAM_7816

V tem mesecu smo se pogovarjali o ekologiji. Naučili smo se razvrščati odpadke, otroci so skupaj s starši doma izdelali igrače in didaktične igre iz odpadne embalaže, v vrtcu pa smo izdelali inštrumente in se naučili Eko himno. Šli smo tudi na Ljubljanski grad in opazovali okolico vrtca.

SAM_7762SAM_7836
Katarina, Ana in Anica

Dostopnost