Bibe na morju

Z oddelkom prilagojenega programa smo konec maja letovali na Debelem rtiču. Za večino otrok je...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Snežna doživetja Sovic

V skupini Sovice smo prvi teden januarja izkoristili za igro na snegu. Naredili smo snežaka, se spuščali po hribu s sankami in se igrali z lopatami. Odpravili smo se tudi na sprehod po zasneženih stezicah. Sneg smo prinesli tudi v igralnico in iz njega naredili majhnega snežaka. Opazovali smo, kako je iz njega nastala luža. V naslednjih tednih smo se pogovarjali o zimskih oblačilih, športih in zimski športni opremi. Izdelali smo plakate, lepljenko, sestavljali snežake iz delov, ter razvrščali zimska oblačila. Peli smo zimske pesmi, plesali s šali in kapami, ter igrali na male ritmične inštrumente.

DSC_1335 SAM_7192 SAM_7193

Katarina, Ana in Anica

Dostopnost