Politika zasebnosti

Skupaj se družimo in potepamo

Pri Žabicah smo se že privadili na jesenski ritem in dnevno rutino. Preko socialnih iger in skupnega druženja smo v skupino sprejeli nove prijatelje. V tednu mobilnosti smo obiskali dogodke v  središču mesta, ki so potekali  v okviru prireditev Ljubljana- zelena prestolnica. Odšli smo na olimpijski festival in si ogledali predstavo Detektiv in zmaj v izvedbi LPP gledališča.

Na igrišču vrtca smo vsakodnevno razvijali gibalne  spretnosti z različnimi rekviziti: s kolesi, tricikli, hoduljami in žogami. Odšli smo na prvi jesenski pohod na Rožnik, kamor sta nas spremljali prijazna babica in nasmejana mamica z dojenčkom.

Pri gibanju smo začutili veselje, varnost in dobro počutje. Lepo nam je bilo tudi zato, ker smo to počeli skupaj s prijatelji.

Pripravili: Neda in Eva

September, 2016

Dostopnost