Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

September v vrtcu

Zakorakali smo v novo šolsko leto in pridružili so se nam novi prijatelji. Kar nekaj otrok je prvič prestopilo vrtčevska vrata. Pri spoznavanju vrtca so jim pomagali njihovi starši. Starejši in mlajši otroci smo se spoznavali in skupaj družili na igrišču.

Starejši otroci so se v tednu mobilnosti udeležili akcije Ovirantlon na Kongresnem trgu. Preizkusili so se v različnih ovirah s katerimi se srečujejo ljudje s posebnimi potrebami v vsakdanjem življenju (vožnja z invalidskimi vozički, hoja s palico z zavezanimi očmi in se učili novih besed v jeziku slepih).

S svojim zgledom smo otroke spodbujale naj v vrtec prihajajo s kolesom, peš, skirojem,..     Na poti v mesto smo si ogledali prometne znake, obnovili znanje prometne varnosti pešcev, ter tako spodbudili, da otroci postanejo še bolj previdni in vestni udeleženci v cestnem prometu.

zapisale: Strokovne delavke vrtca na Zemljemerski

Dostopnost