Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Pri Žabicah migamo…

Štiriinpolletniki veselo skrbimo za svoje dobro počutje, saj smo se marca veliko gibali. Super športno dopoldne smo preživeli v gimnastičnem centru Ljubljana, kjer nas je prijazno sprejel eden najuspešnejših slovenskih telovadcev Mitja Petkovšek. Povedal nam je nekaj skrivnosti, kako lahko poskrbimo za zdravo življenje.
Po zeleni Ljubljani smo se potepali z mestnim avtobusom do podjetja Snaga, kjer smo se učili in zabavali v družbi Zmajčka Pometajčka. Skrbno smo ločevali odpadke ter skrbeli za red in čistočo v igralnici in na našem igrišču.
Na dveh delavnicah keramike smo ustvarjali okraske za starše, iz naravnih materialov pa izdelali ladjice, v pozdrav pomladi. Posebno pozornost pa so dobile mamice, ki smo jih otroci razveselili s pesmijo, očki pa presenetili z igrano predstavo Sneguljčica in sedem palčkov.

IMG_2310IMG_239020160304_102229
Pripravili: Neda in Eva

Dostopnost