Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Povabilo na predstavo dramske igralke Nataše Tič Ralijan

Vzgojiteljice v vrtcu, v čarobnem decembru, pripravimo čim bolj pestre dejavnosti, ki otroke sproščajo, zabavajo in ob enem učijo. Vsako leto se trudimo obogatiti vrtčevske dneve tudi z novimi vsebinami. Tokrat smo se vzgojiteljice odločile, da povabimo  dramsko igralko Natašo Tič Ralijan s predstavo »Igralska vreča je polna zgodb«. Preko različnih življenjskih zgodb nas je popeljala v svet gledališča in nas seznanila z novimi izrazi iz gledališkega sveta. Igralka se je preobrazila v različne vloge, pozitivna in negativna čustva in nas ob tem zelo nasmejala. Predstava je bila interaktivna, otroci so bili sooblikovalci, saj so imeli vedno možnost izbire med različnimi vlogami in čustvenimi stanji. Nataša je »skakala« iz vloge v vlogo in na koncu zaključila s sladkim, zdravim prigrizkom – z jabolki, ki so bili iz njenih rok še bolj slastni.

Predstavo bi priporočala vsem vrtičkarjem starim od 3-6 let.

Za čudovito izkušnjo se iz vsega srca zahvaljujemo igralki Nataši.

Predstavo so si ogledali otroci iz skupine Polžki, Ribice in Ptički.

Dostopnost