Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Obisk rektorja in Univerze v Ljubljani

Pred vstopom v šolske klopi smo odšli na obisk v največjo in najstarejšo univerzo v Sloveniji, Univerzo v Ljubljani. Z velikim veseljem smo se odzvali povabilu dr. Ivana Svetlika, rektorja in dedka deklice iz naše skupine.

Z radovednostjo smo vstopili  skozi glavni vhod, kjer nas je prijazno čakal g. Svetlik. Predstavil se je in se z nami rokoval ter nas popeljal po hiši, kjer navadno korakajo študentje in  profesorji. V zbornični dvorani smo se pogovarjali, mu zapeli pesem ter poklonili darilo. Srečanje smo zaključili v sejni sobi, kjer so nas lepo pogostili. Z g. rektorjem smo se pogovarjali  o načrtih za prihodnost in mu obljubili, da se bomo v šoli pridno učili in se kot študentje na univerzo spet vrnili.

Žabicam želiva lepe počitnice in pogumen skok v šolo. Srečno!

Neda in Eva

Dostopnost