Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Obisk iz Srbije

Dne 28. januarja 2016 so vrtec na Praprotnikovi 2, obiskale tri strokovne delavke in ravnateljice iz Srbije; Nada Pavlović, ravnateljica vrtca v mestu Arilje, vzgojiteljica Anica Ponjavić in iz vrtca v Užicah še Snežana Šarović.

Ogledale so si vrtec in bile so navdušene, v razgovoru pa smo ugotavljale, da se pogosto srečujemo z enakimi problemi in da si tudi v Srbiji zelo prizadevajo za visoko strokovnost, katero pa včasih pogojujejo tudi slabši ekonomski pogoji.

Vsekakor smo skupaj ugotovile, da je za dobro delo z otroki najbolj pomemben človek, ki je z njimi.

IMG_5520

Vsekakor pa se nam z njihovim obiskom odpirajo možnosti poglobljenega sodelovanja med našimi vrtci, za kar smo oboji zelo zainteresirani.

Mag. Dragica Kraljič
Ravnateljica vrtca

Dostopnost