JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Obisk hiše Ljubhospic

Na Gregorjevo, ko se ptički ženijo, smo  skupina Žabice obiskali hišo Ljubhospik.  Lekarna Ljubljana nam je v ta namen darovala ptičje hišice, ki smo jih sestavili in pobarvali ter z njimi polepšali dvorišče hiše.

IMG_1239

Tam so nas pričakale maskote Zmaj, Beti in Cej, ki so nam pokazale, kam naj obesimo pisane ptičje hišice v katere smo natresli semena. Dogajanje je povezovala animatorka in igralka Karin Komljanec iz MGL. Povedala nam je nekaj o prazniku in zakaj ga praznujemo. Zapeli in zaplesali smo ob pesmi “So ptički se ženili” in se posladkali s piškoti in sokom.

V hišo Ljubhospic smo prinesli veliko otroškega smeha in veselja, za nami pa so ostale pisane ptičje hišice.

Alenka Zadnikar

Dostopnost