KJE JE POMLAD?

Živali v pravljici so iskale pomlad. Tudi otroci iz skupine Kapljic smo odšli pomladi naproti. Pot...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Obisk hiše Ljubhospic

Na Gregorjevo, ko se ptički ženijo, smo  skupina Žabice obiskali hišo Ljubhospik.  Lekarna Ljubljana nam je v ta namen darovala ptičje hišice, ki smo jih sestavili in pobarvali ter z njimi polepšali dvorišče hiše.

IMG_1239

Tam so nas pričakale maskote Zmaj, Beti in Cej, ki so nam pokazale, kam naj obesimo pisane ptičje hišice v katere smo natresli semena. Dogajanje je povezovala animatorka in igralka Karin Komljanec iz MGL. Povedala nam je nekaj o prazniku in zakaj ga praznujemo. Zapeli in zaplesali smo ob pesmi “So ptički se ženili” in se posladkali s piškoti in sokom.

V hišo Ljubhospic smo prinesli veliko otroškega smeha in veselja, za nami pa so ostale pisane ptičje hišice.

Alenka Zadnikar

Dostopnost