KJE JE POMLAD?

Živali v pravljici so iskale pomlad. Tudi otroci iz skupine Kapljic smo odšli pomladi naproti. Pot...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Ljubljana – mesto umetnosti

Otroci, stari od 1 do 6 let v enoti Poljanska 21, smo bili aktivni celo šolsko leto. Z raznolikimi senzornimi dejavnostmi smo otrokom poskušali približati umetnost skozi različna čutila in jih usmerili v občutenje telesa, tipanje, opazovanje in poslušanje sebe, ter izbranih virov iz okolja. Čutna doživetja so otroci izražali v različnih umetniških jezikih: plesnem, dramskem, likovnem, glasbenem in filmskem. Otrokom smo umetnost približali tudi z obiski in druženji z različnimi zunanjimi izvajalci (slikarji, kiparji, glasbeniki, plesalci…). Ljubljano – mesto umetnosti smo otrokom približali z obiski in ogledi izbranih kulturnih institucij ter arhitekturnih znamenitosti.

Dostopnost