Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

LAHKIH NOG NAOKROG

Sončen začetek maja smo skupini Lunice in Pingvini izkoristili za pohode. Najprej smo se odpravili na pohod po Poti spominov in tovarištva. Vzgojiteljice so nam povedale, da se s tem spominjamo, da je bila nekoč okoli Ljubljane žica in kar težko smo si predstavljali, da bi živeli v takih časih.
Z veseljem smo si ogledovali naravo in okolico ter komaj čakali, da se za nagrado tudi malo okrepčamo. Pot smo uspešno prehodili in skoraj ni bilo sledu o utrujenosti.

Ker je sledilo še nekaj sončnih dni in ker smo bili očitno zelo pridni pohodniki, smo se odločili še za pohod na hrib Sv. Jakoba nad Katarino.

Že zgodaj zjutraj smo pojedli zajtrk in se z avtobusom odpeljali do štartne točke. Pot nas je vodila skozi gozd in travnike polne regratovih lučk.

Na vrhu smo se okrepčali s sadno malico in se naužili čudovitega razgleda.

Veseli in razigrani smo se vrnili do avtobusa. Z mislimi smo bil namreč že pri novih pustolovščinah, ki so nas čakale, saj smo vedeli, da nas že čez teden dni čaka nova preizkušnja – tabor na Kmeriji Zg. Zavratnik.

Zapisale strokovne delavke oddelkov Lunice in Pingvini, Stara Ljubljana

Dostopnost