Bibe na morju

Z oddelkom prilagojenega programa smo konec maja letovali na Debelem rtiču. Za večino otrok je...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

ISKANJE ZMAJEVEGA ZAKLADA

Ljubljanski grad, 18. 9. 2015  (Sončki)

Legende pravijo, da zmajeva družina domuje na Ljubljanskem gradu. Grajski zmajček Bim je še majhen zmajček  in eden tistih zmajev, ki se obiskovalcev veseli, jim rad pomaga ter pušča sledi, da bi jih vodile, ter bi se tako prepustili raziskovanju grajske zgodovine. Špela je njegova prijateljica in skupaj smo se napotili po njegovih sledeh in raziskali grad, sledili smo njegovim skritim sporočilom in uspešno reševali naloge, ki nam jih je nastavil  Bim.

Na koncu pustolovščin po gradu smo si ogledali kratek animiran film o zgodovini Ljubljanskega gradu in se na moč razveselili obiska zmajčka Bima in zaklada.

Dostopnost