Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

DECEMBRSKI UTRINKI

Zadnji mesec v letu smo si popestrili z veliko glasbe, plesa in lutkovno predstavo »Zimska pravljica«. V prijetnem vzdušju smo okrasili vrtec z malimi in velikimi hišami, ki so jih izdelali otroci. Zadišalo je po piškotih, ki smo jih pekli za novoletni bazar. Starši in otroci so imeli na voljo prav poseben foto kotiček – sladkorna hišica, kjer so si lahko ustvarili lepe spomine. Ob petkih smo se družili ob petju zimskih in božičnih pesmi. Iz telovadnice se je slišalo otroško veselje in smeh, ko smo dočakali obisk dedka Mraza. Dobri mož nam je zaigral na orglice in violino ter nas obdaril. Strokovne delavke smo otroke presenetile z lutkovno predstavo »Pod medvedovim dežnikom«. Preden smo si zaželeli lepe praznike smo se vsi skupaj družili ob božičnem čaju in piškotih.
Tudi vam želimo, da bi v novem letu našli veliko veselja in lepih trenutkov.

Strokovne delavke na Poljanski

Dostopnost