Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Decembrska delavnica za starše in otroke

Otroci iz skupine »Metuljčki« so stari od 1 do 2 leti. Septembra, to je pred tremi meseci, so prvič prestopili prag Vrtca Pod Gradom. V tem času so dobro spoznali življenje v vrtcu, radi se igrajo, smejejo, plešejo in raziskujejo. Čas je zelo hitro mineval in že je bil pred nami praznični december.
V našem vrtcu že leta izvajamo igralne urice, na katerih sodelujejo starši in otroci, zato sva se s sodelavko odločili, da v začetku decembra povabiva na urico starše. Na samem srečanju smo se dogovorili, da bodo skupaj z otroki izdelali novoletne okraske za jelko v naši igralnici in tako pomagali svojim malčkom pričarati praznično vzdušje, ki se bo stopnjevalo preko celega meseca vse do vrhunca – obiska dedka Mraza.
Takole je izgledala novoletna jelka na začetku.

IMG_4699

Okrašena jelka z izdelanimi okraski pa takole.

IMG_4757

Starši so bili pri izdelovanju ustvarjalni in domiselni. Najlepše pa je bilo videti, kako so z velikim veseljem in navdušenjem obeske skupaj s svojimi otroci obešali na jelko.

Milena in Barbara

Dostopnost