Na vrtu

Dež je temeljito zalil naš vrt. Posijalo je sonce in lahko smo uredili naš vrt. V vrtni lopi smo...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Čebelarska zveza Slovenije

Pozdravljeni,

izbruh korona virusa in posledično zaprtje šol je vplival tudi na normalo izvajanje učnega programa ter na izvedbo ostalih dogodkov in javnega druženja. Na Čebelarski zvezi Slovenije smo se zato odločili, da razpišemo natečaj z naslovom Panjske končnice riše vsa Slovenija. S tem želimo vsem, ki so trenutno doma, omogočiti, da spoznajo našo kulturno dediščino, kar risanje panjskih končnic zagotovo je.

Preko tega bodo vsi spoznavali pomen čebel, čebeljih pridelkov, opraševanja ter pridelave hrane v domačem okolju.

»Priporočljivo je, da poslikane panjske končnice poklonite čebelarju, pri katerem kupujete čebelje pridelke, naj bližnjemu čebelarju ali drugemu pridelovalcu hrane in se s tem njemu in čebelam simbolično zahvalite za lokalno pridelano hrano, ki je na naših mizah.«

Več o natečaju najdete v prilogi.

Naj medi!

Čebelarska zveza Slovenije

Panjske koncnice rise vsa Slovenija

Dostopnost