Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Žogice v oktobru

Mesec oktober je bil v skupini Žogice tako barvit, kot jesenski listki. Čeprav smo skupaj šele drugi mesec, smo doživeli veliko zanimivih stvari. V tednu otroka smo poslušali in peli otroške pesmi ob spremljavi kitare, imeli smo gibalno dopoldne, ogledali smo si lutkovno predstavo Lačna gosenica, veliko plesali in se družili z ostalimi jasličnimi skupinami. V naslednjih tednih smo se igrali z različnimi žogami in peli pesmico Žogica ob spremljavi blokflavte. Preizkusili smo se tudi v tiskanju s prsti. Večina je zadovoljno puščala odtise prstov na risalnih listih. Zadnji teden v oktobru smo imeli gibalni teden. Tekali, kotalili in skakali smo po blazinah, premagovali ovire na blazinah, se plazili skozi tunel in se igrali z obroči.

Dostopnost