Februar pri Zmajih

Mesec smo začeli z obiskom Galerije P74. Z avtobusom smo se odpeljali do Šiške, kjer so nas...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Tudi barvice lahko oživijo

Pri Žabicah je domišljija brezmejna in nam omogoča, da se vživljamo v različne vloge. Da bi še bolj okrepili pozitivne odnose v skupini in uživali v gibanju, smo se prepustili glasbi. S čarovnijo smo se spremenili v barvice, ki so se po prostoru gibale. Lahko so se gibale počasi ali hitro in morale so se pospraviti v peresnico. Če so se barvice zlomile, jih je bilo potrebno ošiliti. Otroci so se gibali po prostoru v skupini ali v paru, spreminjala se je tudi glasba glede na razpoloženje. V likovnem kotičku smo z barvicami veliko risali in poskrbeli, da so bile barvice ošiljene in pripravljene na nov igralni dan.

Pripravili: Neda in Eva

Dostopnost