Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Sprejem otrok iz Vrtca Pod Gradom, oddelkov v Stari Ljubljani, pri županu

V petek, 4. marca 2016 je otroke iz našega vrtca v Stari Ljubljani, Ulica na Grad 2a, sprejel župan mesta Ljubljane, g. Zoran Janković.
Ogledal si je maketo ožjega središča Ljubljane, ki so jo izdelali otroci, skupaj s starši in strokovnimi delavci vrtca, v okviru vzgojnega programa in delavnic za starše. Dejavnost je bila tudi vključena v javni razpis za sofinanciranje obogatitvenih programov v Ljubljani.
Vsi izdelki so narejeni iz odpadnih materialov. To pomeni, da so vsa odpadna sredstva zaživela še enkrat.
Ne zaživela, temveč zažarela!
Na razstavi, ki je na Magistratu na ogled do vključno četrtka, 10. 3. 2016, boste videli spretne prste in domišljijo naših otrok in staršev ter strokovnih delavcev in veliko energije, poznavanja našega lepega mesta in skrbi zanj!

Mag. Dragica Kraljič
Ravnateljica vrtca

Sl- magistratSl- magistrat 1

 

Dostopnost