Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

RADI IMAMO PLES – projekt ŽIVIM PLES in DIHAM PLES

Ob evropskem tednu mobilnosti (16. do 22. 9. 2022) smo se otroci iz skupin Zvezdice (Strossmayerjeva), Ptički (Prule) in Rožice (Stara Ljubljana) pridružili plesnemu projektu Živim ples in Diham ples 2022, ki je bil organiziran v okviru plesne šole Kazina, v sodelovanju z MOL.
Prireditev je potekala na Kongresnem trgu. Sodelujoči vrtci smo odplesali skupno koreografijo ob glasbi, na temo prometa in varstva okolja, ki smo se jo vzgojiteljice naučile na plesnih delavnicah ŽIVIM PLES v plesni šoli Kazina. Prireditev za cicibane so popestrili še s plesnim rajanjem in baloni.

Mestu Ljubljana in Sloveniji smo tako s plesom sporočili, da nam ni vseeno kakšen zrak bomo dihali v (bližnji) prihodnosti.
ZAPLEŠITE Z NAMI ŠE VI! 😊

Otroci in vzgojiteljice iz skupin: Zvezdice, Ptički in Rožice.

Dostopnost