JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Otrok se razvija, ker se igra

Igra je dejavnost, ki omogoča otrokov razvoj in je nepogrešljiva pri razvoju otrokove osebnosti.

V skupino Čebelice so s septembrom prileteli štirje novi prijatelji, čakamo pa še eno Čebelico, ki se nam bo pridružila v oktobru. Skupaj smo spoznavali novo igralnico in garderobo, se skupaj igrali v kotičkih in raziskovali naše veliko igrišče. Igra, sprehodi, malice in pometanje jesenskega listja so bolj zabavni, če imaš ob sebi prijatelja. Skupaj smo peli  pesem o prijateljstvu, zaplesali  skupni  ples in se naučili nekaj novih izštevank. Predvsem pa se vsak dan nekaj novega naučimo in spoznavamo, kaj že sami zmoremo in znamo. Kar je bilo težko, je že postalo lažje in kar je bilo neznano, je že znano. Predvsem, ker se učimo drug od drugega in ker si znamo pomagati. Zelo se veselimo novih skupnih dejavnosti in iger v vrtcu.

 

Pripravili: Neda in Eva

September 2019

Dostopnost