Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Obisk vrtca v Arilju

Dne 12. maja 2016 je devet strokovnih in tehničnih delavk obiskalo vrtec v Arilju v Srbiji. V vrtcu so že sedmo leto zaporedoma izvedli prireditev večih vrtcev, kjer so se otroci izkazali kot izjemni recitatorji in plesalci.

V vrtcu so nas sprejeli izjemno prijazno, razkazali so nam vrtec (ki ga je, pred kar nekaj leti, gradilo slovensko podjetje), zakonodaja je podobna kot pri nas (da lahko otroke sprejmejo v vrtec, so zvišali normative za 20 %), veliko je otroških izdelkov in risbic, poudarjajo kulturno dediščino in so nanjo ponosni.

Prijazna ravnateljica Nada Pavlović in vzgojiteljica Anica Ponjavić sta nam razkazali stari del mesta, srečali smo se z županom Zoranom Todorovićem, na povabilo popa smo obiskale tudi prelepo cerkev Sv. Ahilije.

Zagotovo se lahko učimo eden od drugega in izmenjujemo dobro  prakso. Zato smo se dogovorili, da skupaj poiščemo te možnosti.

Mag. Dragica Kraljič

Ravnateljica vrtca

 

Dostopnost