Urejanje vrtička

Prvi pomladni dnevi nas vabijo na vrt. Otroci smo zavihali rokave in se lotili dela. Najprej smo...

več...
Politika zasebnosti

Obisk iz Srbije

Dne 28. januarja 2016 so vrtec na Praprotnikovi 2, obiskale tri strokovne delavke in ravnateljice iz Srbije; Nada Pavlović, ravnateljica vrtca v mestu Arilje, vzgojiteljica Anica Ponjavić in iz vrtca v Užicah še Snežana Šarović.

Ogledale so si vrtec in bile so navdušene, v razgovoru pa smo ugotavljale, da se pogosto srečujemo z enakimi problemi in da si tudi v Srbiji zelo prizadevajo za visoko strokovnost, katero pa včasih pogojujejo tudi slabši ekonomski pogoji.

Vsekakor smo skupaj ugotovile, da je za dobro delo z otroki najbolj pomemben človek, ki je z njimi.

IMG_5520

Vsekakor pa se nam z njihovim obiskom odpirajo možnosti poglobljenega sodelovanja med našimi vrtci, za kar smo oboji zelo zainteresirani.

Mag. Dragica Kraljič
Ravnateljica vrtca

Dostopnost