BRUHAJOČI OGNJENIK

Temo o vulkanih smo si izbrali, ker so se otroci v tednu brez igrač igrali, da skačejo iz vulkana...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

November pri Bibah

Skupino Bibe je novembra obiskala muca Copatarica. Zašila nam je po otipu različne pisane copatke.

WP_20151124_055Otroci so ob slikanici prisluhnili pravljici o muci Copatarici. Na temo pravljice smo se igrali, dramatizirali. Otroci so »razmetali« copate po igralnici, tako kot so jih pustili nepospravljene otroci v pravljici. Po navodilu so ob pomoči dajali copate na različna mesta ter se ob tem seznanjali z opisovanjem položaja predmetov.
WP_20151124_084Muca Copatarica je copatke poiskala, jih pospravila v svojo torbo, morala zapreti gumb na njej, da jih ne bi izgubila. Otroci so iskali pare copat, trudili so se jih poiskati tudi le s pomočjo tipa. Igrali smo se z različnimi copati, jih obuvali in ugotavljali, kateri so nam prav, kateri premajhni, kateri preveliki. Najbolj zabavno je bilo hoditi v vzgojiteljičinih prevelikih copatih.

November 2015                                                                              Pripravila Mojca Molk

Dostopnost