Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

LETOVANJE V LIPICI (19.-21.2023)

STARA LJUBLJANA, skupina: LUNICE

Skupina Lunice, iz enote Stara Ljubljana, se je v mesecu aprilu odpravila na tridnevno bivanje izven vrtca. Odločili smo se za letovanje v Lipici.

Prvi dan smo si ogledali jamo Vilenico, se peljali s kočijo ter se popoldan preizkusili v mini golfu. Vmes so se otroci igrali na otroškem igrišču in uživali na sončku, pred večerjo pa smo pobegnili pred ploho ter si vzeli čas, da so otroci lahko narisali prve vtise o konjih in Lipici.

Drugi dan letovanja so se otroci preizkusili v igrah sodelovanja, se igrali na otroškem igrišču, se zabavali ob glasbi, skakali na napihljivem gradu ter se sprehajali med travniki Lipice, kjer smo opazovali lipicance in ponije.

Zadnji dan letovanja smo si gledali kobilarno, se sprehodili med boksi lipicancev ter spoznali številne zanimivosti o konjih. Otroci so se imeli tudi čas poigrati na otroškem igrišču, po dobrem kosilu pa smo zapustili deževno Lipico ter se odpravili nazaj proti Ljubljani.
V Lipici smo preživeli prijetne, poučne in zabavne tri dni, zato se bomo tja zagotovo še vrnili.

Strokovni delavki iz oddelka Lunice, Tamara Pastorčič, Mersiha Macanović

Dostopnost