JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Januar na Zemljemerski

V mesecu januarja smo pri Mehurčkih spoznavali pingvine. Spoznali smo, da živijo na najbolj mrzlem delu sveta-Antarktiki. So vodne, neleteče ptice, ki ravnotežje lovijo s svojim kratkim in čvrstim repom.

Zaplesali smo slavni Ples pingvinov. Trudili smo se oponašati njihovo gibanje, zato smo izkoristili našo vadbeno uro v telovadnici v OŠ Poljane. Hodili smo po tankem ledu ob kolebnici, se drsali po trebuhu in se zibali kot pingvini.  Izdelali smo jih tudi iz odpadnih tulcev, katere smo tudi razstavili v vitrini trgovine Mercator na Zemljemerski.

Klobučki pa so urili ročne spretnosti na različne načine. Prepletali so volno in jo pretikali. Iz barvnega krep papirja so izdelovali kroglice, ki so jih s plastičnimi pincetami razvrščali po barvi.

Pripravile: strokovne delavke vrtca na Zemljemerski

Dostopnost