Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Izlet na Sv. Ano nad Preserjem

V prvih poletnih dneh smo se skupini Lunice in Pingvini odpravili na Sv. Ano nad Preserjem. Veseli in polni energije smo se podali na avtobus in odpeljali novim dogodivščinam na proti. Že sama vožnja je bila za nas doživetje, saj smo se prvič odpravili na izlet z avtobusom. Po poti smo ogledovali pokrajino in opazovali, kako so visoke bloke nadomestile hiše in travniki. Po prihodu do vznožja Sv. Ane, smo si oprtali nahrbtnike in pričeli s hojo. Pot ni bila težka, zato smo vso pot veselo klepetali, tekali in peli. Edino nadlogo so predstavljali komarji, ki pa jih je bilo res veliko in nam niso prizanašali. Prihod na vrh je bil zato še slajši, no in pa zaradi priboljškov, ki smo jih imeli v nahrbtniku, da smo si zopet povrnili energijo. Na vrhu smo si odpočili, se naigrali, si ogledali tudi ovce, koze in krave in se počasi odpravili nazaj do avtobusa.
Pot proti vrtcu nam je hitro minila in tudi kosilo nam je nato zelo teknilo. Po kosilu smo legli na ležalnike, da se spočijemo. V glavah pa smo že razmišljali, le kdaj in kam pojdemo naslednjič.

Napisale: strokovne delavke oddelkov Lunice in Pingvini

Dostopnost