Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

»DOBRO JUTRO« NAS POZDRAVIJO ŽIVALI NA POLJANSKI

Vsako jutro v vrtcu na Poljanski 21 nas na hodniku pozdravijo živali, ki kraljujejo na stenah.

Pričaka nas slon, žirafa dolgovrata, medved kosmati, pa bodičasti jež, pikapolonica zala, metuljčki, pridna čebela, pa pajek, ki čaka na muho, poskočna žabica, pa nagajiva opica mala in še bi lahko naštevali.

Otroci imajo živali zelo radi, tako jih opazujejo, jih božajo, se z njimi smejejo in pogovarjajo, jim zaupajo skrivnosti ter jim pojejo pesmi, ob teku od ene do druge živali pa se celo dobro razgibajo, saj je hodnik vrtca kar velik. Včasih pa imajo naše živali s hodnika tudi tako moč, da posušijo kakšno solzico, ki priteče in nam pričarajo smeh in iskrice v očeh. Na koncu dneva pa jim pomahamo in se že veselimo naslednjega dne.

Postale so naše prijateljice in polepšajo nam prav vsak dan!

Skupine s Poljanske 21: Žabice, Metuljčki, Čebelice, Mavrice in Medvedki
Zapisala: Alenka Zadnikar
Julij 2023

Dostopnost