Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

ČEBELICE SMO SADILE IN SEJALE

Pomlad je čas, ko se vračamo k naravi, in letos se nam je ponudila dobra priložnost, da pomagamo na vrtu. Na svoj vrt nas je povabila Valentinina babica, ki pravi, da se na vrtu vedno najde dovolj dela. In Čebelice smo odšle z veseljem pomagat.
Vrt je bil že okopan, zato smo zavihali rokave in spoznali najprej semena in sadike zelenjave, ki smo jih posadili. Posejali smo korenje, rdečo redkvico in špinačo, posadili pa por, solato in krompir. Vsi smo želeli prijeti semena in zemljo, dodali nekaj prijaznih besed in vodo. Čez dober mesec dni se bomo vrnili in pogledali na vrt, kaj se je ta čas zgodilo in koliko je zrastlo.
Stik z naravo je pomemben za celosten razvoja otroka, dejavnosti na vrtu pa otroka odlično povežejo z naravo in njenim življenjskim ciklom. Bolj bo otrok poznal naravo, bolj jo bo tudi znal spoštovati.

Pripravili: Neda Cuder in Eva Keber
Marec 2022

Dostopnost