JUHU, POLETJE JE TU!

Letos smo že nestrpno čakali na poletje. V skupini Oblački smo si poletje krajšali z ogledovanjem...

več...
Politika zasebnosti
DEL DOHODNINE ZA SKLAD
VRTCA POD GRADOM

Teden mobilnosti pri Medvedkih in Zvezdicah (enota Stara Ljubljana)

Predzadnji teden septembra smo v enoti Stara Ljubljana obeležili teden mobilnosti. Z otroki smo spoznavali prevozna sredstva, jih razvrstili glede na to ali z njimi potujemo po vodi, kopnem ali zraku, peli pesmi o vozilih in se igrali gibalne igre. Ker letošnja prednostna naloga našega vrtca narekuje medsebojno sodelovanje, smo se povezale dve skupini iz naše enote, in sicer Medvedki in Zvezdice. Vzgojiteljice smo na igrišču pripravile prometni poligon, kjer so imeli otroci označeno cesto, prehod za pešce in avtobusno postajo. Na posebnem otroškem parkirišču so imeli na voljo poganjalce in tricikle, okrog pa nas je popeljal tudi ˝avtobus˝. 😊 Otroci so bili navdušeni!

Pripravile: Marinka, Katja in Nataša

Dostopnost