SVETLORIS

Skupina Rožice iz enote Stara Ljubljana in Ptički iz enote Prule radi skupaj letamo in...

več...
Politika zasebnosti

Naj se vrtijo kolesa

V maju smo se otroci iz skupine Žabice veliko časa gibali na prostem. Pridobivali smo spretnost vožnje s kolesom ali skirojem. Vijugali smo med ovirami in se učili varnega ustavljanja. Da je bila vožnja varna, smo morali imeti kolo primerne velikosti ter obvezno kolesarsko čelado. Naša Eva nas je pridno učila tudi rolanja. Ščitniki na komolcih in kolenih niso bili nič odveč, saj je vsak začetek tudi na trdnih tleh.

Udeležili smo se tradicionalnega pohoda Pot ob žici. Del poti smo z lahkoto tudi pretekli, vmes smo se okrepčali in ohladili v senci. Za aktivno udeležbo smo prejeli priznanje in nalepko v športno knjižico Mali sonček.

Pripravili: Neda in Eva

Dostopnost